UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyżby łukasz i adaś zakapowali następnego? Ciekawe czy jeszcze ich jeszcze gdzieś wpuszczą w mieście do klubu? Wiadomo te co z nimi lubią karaoke czyli cała ta grupa lubi śpiewać. No to na malborskiej cały zespół śpiewaków pomieszkuje.