UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KapitanSzyderca - Przepraszam, czyli mieszkańcy mają sprzątać ulice i chodniki, wywozić nieczystości, malować pasy na asfalcie? A może to Ty reprezentujesz te instytucje które za to w mieście odpowiadają i biorą za to wynagrodzenie?