UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie, że budować! Nie zastanawiać się. Czym prędzej rżnąć ten las, a potem go asfaltować, przepędzić zwierzęta - niech pójdą sobie gdzie indziej, a Srebrny Potok skierować w inną stronę. Byle wodzić 4 litery w samochodzie i jak najszybciej dostać się do centrum handlowego przy Królewieckiej, bo tam smaczne czipsy w Dealtz.