UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Facet oni sobie wykreślili nową ścieżkę. Szacun za inicjatywę kreślarską ale to jest patykiem na wodzie pisane. Wchodnia jako dróżka do leśniczówki. I wersja NE jako najdroższa. Najdłuższa. Bez żadnego trybu...