UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Referendum... hahaha śmiechu warte! Czy ten nowy Elbląg za swoje pieniądze będzie budował tą koncepcję? A co z pieniędzmi wywalonymi na dotychczasowy przebieg ul. Wschidniej? Łatwo sobie filozofować na temat przebiegu drogi ale jest jeszcze coś takiego jak ekonomia.