UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Referendum... hahaha śmiechu warte! Czy ten nowy Elbląg za swoje pieniądze będzie budował tą koncepcję? A co z pieniędzmi wywalonymi na dotychczasowy przebieg ul. Wschidniej? Łatwo sobie filozofować na temat przebiegu drogi ale jest jeszcze coś takiego jak ekonomia.