UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nikt nie zwraca uwagi, że te warianty są całkowicie pozbawione sensu? Cały ruch trafia w chrobrego i marymoncką. To nie są ulice do dużego natężenia ruchu, który skupi się na Kościuszki, która już jest zapchana. Jak te samochody wyjadą dalej? Tam nie ma infrastruktury na zwiększenie ruchu.

Olaboga