UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego nikt nie zwraca uwagi, że te warianty są całkowicie pozbawione sensu? Cały ruch trafia w chrobrego i marymoncką. To nie są ulice do dużego natężenia ruchu, który skupi się na Kościuszki, która już jest zapchana. Jak te samochody wyjadą dalej? Tam nie ma infrastruktury na zwiększenie ruchu.
Olaboga