UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@yaris! - Szybko to się ślepe koty rodzą... Lepiej zrobić coś dobrze i szybko niż tylko szybko Najlepszego wariantu - wpięcie we Fromborską nie bierzemy w ogóle pod uwagę bo jego realizacja będzie trwać co najmniej 5 lat i kosztować kilka razy więcej niż W1 ale moim zdaniem nie uciekniemy od jej budowy bo te rozwiązania to tylko tymczas. Przypominam że na dziś rozwój miasta blokuje Rada nie wyrażając zgody na budownictwo mieszkaniowe zgodne z PiSowskimi ustawami LEx Deweloper. Ktoś tu wylewa dziecko z kąpielą ale akurat Wschodnia idzie dość szybko choć powodem problemów jest nieracjonalne lokowanie Straży Pożarnej i sam muszę przyznać że nie przewidziałem problemy uznając że realizujący tą inwestycje Komendant Kochan wie co robi. Jak widać budował pomnik własnej niekompetencji i wygenerował problem którego nie było.

MariuszLewandowski-Fc