UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MieszkaniecElblaga - Kłamiesz w żywe oczy. Co prawda mieszkańcy Łęczyckiej nie bardzo zrozumieli że każde konsultacje dotyczą całego miasta i każdy ma prawo zabrać w nich głos ale to jedno z niedociągnięć organizatora - Pani Wiceprezydent nie zdefiniowała tego na czas podobnie jak nie zrelacjonowała pierwszej części konsultacji w Ratuszu. Idiotyzmem jest twierdzenie że prowadzenie drogi po terenie Toru Saneczkowego i Wyciągu na Chroberku nie zniszczy terenów rekreacyjnych. Stara trasa warianty W1 I W2 moim zdaniem jest tymczasowa bo nie wchodzi we Fromborską co od razu zaproponował mieszkaniec osiedla w Ratuszu. Mieszkańcy co prawda ograniczali głos ludi spoza ich dzielnicy ale po pierwsze mieli do tego jakieś prawo jako inicjatorzy spotkania ale z drugiej strony zapomnieli że to wydatek całego miasta podobnie jak wiadukt na Zatorze. To nie krzykacze ale ludzi zainteresowani własnym miastem i dzielnicą a że okazali się mało gościnni nie ma znaczenia ponieważ mieli argumenty merytoryczne Wariant W1 jest chorym pomysłem grupy lanserów którzy nie potrafili dyskutować z argumentami i obrazili się kiedy nazwałem ich pomysł debilnym. Obrażanie się na prawdę i dyskutowanie z faktami mądre nie jest...

MariuszLewandowski-Fc