UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze, że są Elblązanie, którzy jeszcze czuwają i interesują się tym co w mieście się dzieje i bezmyślnie i bezkrytycznie nie przyjmują wszystkiego!Niezaleznie od wyniku i decyzji brawa dla Was ! Tak kiedyś w Elblągu było,