UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Elblążanin5 - Tak, tak, dobrze Pan inżynier szanowny ucha nadstawi i niech wie, kto wie. Podobnie jak politykierzy różne są osoby. Może się zdarzyć, że taki uniesiony ambicjami różnymi osobnik skacze... , i skacze i z tego skakania, to tyle, co z konferencji promującej wiedzę o pracowitości RM i radnych z KO w szczególności. Co tam będę się rozpisywał; są znawcy tematyk młodzieżowych i rad też - niemali. W pocie czoła dzielą się wiedzą zdobytą - docenci. - DOCENIMY. Z pewnością doceńcimy.
Takie heheszki