UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Elblążanin5 - Rozumiem że nie ogarnia Pan systemy prawnego Rzeczypospolitej - o ile można mówić o systemie a wykształcenie techniczne w zasadzie takie zrozumienie uniemożliwia. Wyłapał Pan sprzeczność w zapisach prawa lokalnego i zapewne Prezydent zmieni treść zakresu obowiązków Pani Bożyk natomiast co do większej wiedzy to bym się spierał czy ktoś posiada podstawową wiedze w zakresie tego jak ma a jak funkcjonuje ten kraj w praktyce. Teza o państwie teoretycznym na podbudowie z kartonu jest nadal aktualna. Normy ISO ciągle harmonizują a są o wiele wymierniejsze niż samorząd. A w sprawie Statutu MRM i ilości opiekunów prosiłem o opinię Senatora Dziewałtowskiego i niestety przyznał że opiekun zgodnie z tymi przepisami może być tylko jeden Proszę posłuchać sesji z 27 lutego od godziny 2-30.Jest tam zapis mojego wystąpienia i żenującej riposty bezradnego "traksika" Warto posłuchać tego popisu niekompetencji polityka PIS-u....

MariuszLewandowski-Fc