UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Budziński druga zółta kartka za brak przygotowania. Sylwia Bożyk nie jest opiekunem Młodzieżowej Rady Miasta albowiem jak wynika z analizy prawnej Rady Miasta opiekun taki może być tylko jeden. To że mojej wypowiedzi nie zrozumiał sprawny inaczej bezradny Traks nie oznacza że Pan jako Jedyny Opiekun MRM może się ośmieszać mówiąc takie bzdury. Nie jest Pan już radnym na próbę i proszę swoją wypowiedź sprostować albo do tematu wrócimy na kolejnej Sesji. Pani Bożyk jest pełnomocnikiem Prezydenta do spraw młodzieży i jest odpowiedzialna za współpracę i pomoc młodym radnym w ich pracy ale nie jest opiekunem choćby z tego powody że niepełnosprawni politycznie politycy PIS-u zamiast zastosować w ustawie zapis o Opiekunach użyli słowa "opiekun". Jeśli ma Pan tak znać prawo to proponuję złożyć mandat.....
MariuszLewandowski-Fc