UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@AK-Elbląg - Tylko tutaj to politycy strofują dziennikarzy, że oni powinni więcej pisać o sukcesach rządzących (a rządzący zapominają, że Elbląg nie leży samotnie na wyspie i wszystko należy wpisywać w szerszą perspektywę, jak wypada na tle innych miast).
BiB