UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Siema wszystkim Elblążanom :) My Polacy mamy dziwny problem z tym żeby mieć o sobie dobre zdanie i nawet chwalić się tym, bo przecież nie wypada... Jeśli mają dobre zdanie o swojej pracy to niech informują o tym co zrobili i co się dzieje w mieście bo skąd szary obywatel ma o tym wiedzieć a potem biadolenie że nic w mieście się nie dzieje. Nie każdy chodzi po całym Elblągu żeby wszystko widzieć. Uważam że w Elblągu naprawdę zaczyna się dziać coraz lepiej oczywiście na tyle na ile też pozwalają fundusze, tylko trzeba chcieć to zauważyć. Więcej luzu i spokoju :) kochani Elblążanie.

AK-Elbląg