UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak tak kasę miasta się wydaje na promocję miasta, a ul. Giermkow z zapadniętym parkingiem i stojącym pacholkiem który już tam jest parę ładnych miesięcy i nic z tym się nie robi. Wjazd z Giermkow do osiedla na Slusarska i Janowska wita trzema wielkimi dziurami a a ulice na tych osiedlach są pozapadywane i z dziurami takimi że kostkę brukowa widać to skandal ale najlepsze jest to że miasto nie ma pieniędzy na remont taka jest odpowiedź od 15 lat jak mieszkańcy piszą o zrobienie ulicy, nawet nie latają dziur które są, a mają czelność mówić promocji miasta to śmiechu warte, weźcie się za robotę i pojeździjcie po Elblagu i zobaczcie jak wygląda wszystko a nie tylko przemowy.

Mieszkaniec Elblaga