UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy okazji takich artykułów zawsze nachodzi mnie myśl, że wielu najbardziej potrzebujących nigdy tej pomocy nie otrzyma. To nie jest wyrzut w stronę ludzi pomagajacych. Dla nich szacunek. Lecz jest tak, że wiele ludzi jest albo w zbyt złym stanie, odciętych od informacji lub mentalnie niezdolnych (Ci ludzie też maja swój wstyd i poczucie godności) aby po ta pomoc sięgnąć. Nie oceniajmy, pomagajmy albo zamilczmy. Ze zwykłego szacunku dla drugiego człowieka.