UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Temat Borysów i sklepów alkoholowych od lat nie do niezałatwienia. Nikt już nie pisze petycji ani nie robi podpisów bo były ich setki i tak bez odpowiedzi. Jak Borysy działaja tak działały. Szkoda gadać i szkoda nerwów.