UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet nie wiem jak to skomentować… dwóch kolesi z PISu chce rozliczać…. Panowie… wstydu nie macie. Wasza partia nakradła miliony jak nie miliardy … a wy tak na beszczela? Ja to bym się wstydził twarz pokazać na zdjęciu jak bym był z PISu; )