UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

starzy radni zarówno z PO jak i z PIS już się wyeksploatowali I WYSTAWIAJA MŁODYCH JUNAKÓW DO GRY :-) stąd tematy typu kolor wc w parkach i tym podobne bzdety ! oni po prostu wiedzą do czego doprowadzono miasto i, że nic tutaj już się nie urodzi, taka wegetacja na przetrwanie ! starzy radni odpuszczają bo ich czas już mija, a młodzi oprócz dyrdymał nie mają nic do zaoferowania ! ale tak zadecydowali wyborcy..... czasy merytoryki, wiedzy minęły bezpowrotnie

scypion