UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No cóż młodzi ludzie już nie pamiętają jak przylatywali do nas Tusk i Kaczyński na wyścigi a wozów transmisyjnych było więcej niż w Sejmie. Ile to biliardów zarobiliśmy dla Elbląga akcją Referendalną ? Sądząc po tym jak pracuje Rada młodzi ludzie już powinni zacząć zbierać podpisy za ich odwołaniem. Politycy Platformy skrzętnie liczą kasę która może iść do rąk członków Obwodowych Komisji Referendalnych a szczodrze klaszczą jak setki tysięcy idą na ich pseudozabawy parapolityczne. Żenada
MariuszLewandowski-Fc