UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Akurat znam te budynki, co piszecie. Zdziwie Was ale bodajże do 2022 lub 2023 roku w tych budynkach były magazyny Elbląskiego Muzeum. Terenem i budynkami są własnością Skarbu Państwa ale zarządza nimi ZBK. Co do OHP to bardzo dawno tam się mieściło ale od 2018 znajduje się ono na Jaszczurczego i nie ma nic wspólnego ze stanem tych obiektów jak piszecie.