UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Jest i bredzisław. Bajdurzysz o przedsiębiorstwie, które działało przy GC - tak mniemam, bo piszesz o wyciągu, którego nikt nie zniszczył. Nie masz pojęcia jak grubymi nićmi była ta akcja szyta a jednak się wypowiadasz. Zamilcz.