UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No właśnie mijasz się z prawdą.... to politycy PIS w radzie miasta zniszczyli wyciąg na Górze Chrobrego, ,, ,Śp Jerzy Wilk nie miał w Radzie większości podobnie jak Wróblewski w I kadencji. Mylisz władzę stanowiącą z wykonawczą - Miastem Rządzi Rada Miasta a Prezydent tylko wykonuje uchwały Rady. Dokształć się chłopie.....

MariuszLewandowski-Fc