UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Mieni się pan lokalnym patriotą, ale wszystko się panu miesza, jak temu Austriakowi na palecie. W Elblągu PiS niespecjalnie nabroiło, bo nie rządziło hehe (poza epizodem p. Wilka, który był dobrym gospodarzem!). A poza tym rządziło: SLD, PO, PSL. Więc się pan zdecyduj