UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I bardzo dobrze że Pan Kowszyńskiego nie bronisz ponieważ w przeciwieństwie do Pani Klim jest aktywny politycznie ma więc o ile dobrze rozumiem obowiązki polityczne i powinien dbać o dobro wspólne a nie tylko o swoje apanaże. Co zaś do odpowiedzialności to był taki proces gdzie wszyscy podsądni twierdzili że działali z polecenia szefa - proces był w Norymberdze a szefem tej ekipy był pozbawiony talentu malarz zupełnie nie pokojowy. Szefem Kowszyńskiego był kot prezesa i zapewne to on odpowiada za tą dewastacje na równi z Marysią i krasnoludkami.....
MariuszLewandowski-Fc