UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No widzę sporo niedoróbek dziennikarskich.... Czy to nie Paweł Kowszyński został opisany w Nesweku jako heros dojnej zmiany ? No to wraca biblijna maksyma - po owocach poznacie. Pensyjka super ale kto odpowiada za dewastacje tego miejsca i tej instytucji ? Zapewne krasoludki i sierotka Marysia.... Sam heros nadal nie potrafi powiedzieć "przepraszam " za niesłuszne pozwanie mnie do Sądu... No to takie mamy w Elblągu "wzorce osobowe"..... Żenujące jak się ten Pis stoczył
MariuszLewandowski-Fc