UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze w 2000 r. był tam porządek, ładne salki w piwnicy, grała masa zespołów i to za friko nawet :) wyrosło mini centrum muzyczne, fajne miejsce, OHP wspomagał elbląskich muzyków, kadra też ok ta od OHP z kultury przy Junaków, przynajmniej wtedy było spoko, szkoda miejsca, fajne ciche miejsce i masa pomieszczeń, ktoś mega zaniedbał...