UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Momentami miło się Ciebie czyta a momentami bagnet się w kieszeni obraca, ,, Fakt że urzędnicy są wpisani w swoje zakresy obowiązków to tragedia i największy problem Elbląga. Miasto jest jedno i rachunek ekonomiczny jest dla całego miasta jeden. Jeśli miasto ma stracić po to żeby zarobili jego Mieszkańcy to jest prawidłowe sprawowanie władzy łupienie mieszkańców żeby się klasa urzędnicza bawiła - już nie. Promocja miasta to zadanie całej społeczności Muzeum powstanie - czy będzie motorem promocji Elbląga to druga sprawa. Może to właśnie taka "społeczna" instytucja powinna przejąć te zadania i pokazywać wydziałom UM konkretne zadania ? To może być inna forma współpracy z urzędnikami - nie na zasadzie zróbcie to ale na zasadzie "zróbmy to razem". Dotarło czy nadal widzisz ciemność ?
MariuszLewandowski-Fc