UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z "MariuszemLewandowskim_Fc" można się zgadzać lub nie, ale zawsze się podpisuje i chwała mu za to!!! Zdecydowana większość jego krytykantów jest anonimowa!!!! Wstyd Panie i Panowie! Brawo Panie Mariuszu!

Stefan Patera