UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prywatne muzeum będzie konkurowało z Muzeum Archeologicznym o wpływy z biletów - biznes is biznes. Nie chodzi o konkurencje ale współpracę i rozbujanie Elbląga jako centrum turystyki i może warto wpowadzić karę " Made In Elbląg" na podstawie której turysta zameldowany w elbląskich hotelach będzie miał darmowy wstęp do muzeów teatru kina darmową komunikacje i parkingi ? Myślenie o Mieście jako jednym organizmie ma u nas przyszłość - właśnie po Twoim wpisie widać że zupełnie nie rozumiesz jak tworzy się mechanizmy promocji miasta a nie jego "kawałków", ,, ,,
MariuszLewandowski-Fc