UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przekopem było by drożej do Gdańska. Nawet jakby jakiś stateczek mógł tu wpłynąć to i tak musi przeładować towar w Gdańsku na duży statek. Transport do Afryki małym stateczkiem kosztowałby 10 razy więcej niż dużym statkiem, który nigdy nie będzie miał możliwość wpływania do takich malutkich portów jak Elbląg. Niestety ale przekop od początku był kolejną bezsensowna PiSowską mrzonką jak budowa elektrowni węglowej w Ostrołęce. Tylko naszych podatków żal. PiSowskie cwaniaczki swoje zarobiły.