UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby Elbląg skorzystał a raczej jego władze, byłby tu port ale na złość PiSowi nic tu nie będzie. Nawet wymyślili referendum w którym brało udział aż 12% mieszkańców żeby portem zarządzał elbląski układ. Także niestety nie wprowadziliście do koryta portowego swoich ludzi ani nie będzie żadnego portu, bo o to chodziło. Więc "port" będzie dalej parkingiem dla tirów a w Elblągu nic się nie będzie działo oprócz budowania nowych "sypialni"dla mieszkańców Gdańska. Platforma rządzi tutaj o wielu lat i nic się nie poprawiło, chyba że dla czerwonego układu a naiwniacy głosują dalej za tymi samymi nierobami dbającymi o własne cztery litery.
Grubcio