UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko przez ten 21 chromosom u ludzi, którego obecność nie jest do końca zbadana. Dlaczego u ludzi, najbardziej rozwiniętych ssaków, a u zwierząt nie ? Może jakiś fachowiec - genetyk wypowie się. Artykuł mówi o skutkach, a nie o tym co tak naprawdę powoduje występowanie tego poważnego zaburzenia i dlaczego u ludzi.