UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@wesoło? - Za komunyRobotnicy byliWłaścicielami zakładówProdukcyjnych ale imWmówiono, że komunaBe i podcięliGałąź, na której siedzieli. Obecnie są właścicielamiJedynie zdezelowanegoSamochodu bo reszta własnościąBanków.

otCo