UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wiem - Tak wybudowalbym drogę dla rowerów za te pieniądze. Ale tłuste pazerne koty z PO chcą coś jeszcze zachachmecic aby wpadło im do kieszeni. Killka lat temu tłuste pazerne kocury z PO PSL Lewica obliczyły odbudowę mostka elewów na2,5 mln zł. Dziś pewnie już by zaśpiewali że chcą 3,5 mln albo i więcej za ten drewniany mostek w lesie. Jako elblążanin żądam od POwcow zwrot pieniędzy za ankietę propagandową odnośnie portu i zwrot za tą chucpe dla swoich. To jest 450 tyś zł jakie wpuscili w kibel.
Korba666