UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie prawda! nie dostanie kazdy! dostaną ci co mają z komisją znajomość, a co nie? Komisja zna tych którym dała a przecież tych co nie zna blokuje dostep do stypednium a kasa jest miejska a nie ich prywatna, z moich podatków także, a oni co roku tym samym dają na to samo, a innym mówią oczywiście tłumacząc się, że mój czy tamtego pomysł jest wtórny a tych co robią to nie jest? PŁYTY Z MUZYKĄ to nie wtórność? KOMISJA chyba nie rozumiem co to znaczy obiektywizm. Gratuluję! Pokazalisćie że się nie pomyliłam :-D Kto weryfikuje poczynania komisty stypendialnej? Jest organ sprawdzający? Chyba prezydent tylko?