UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bążur - Po co takim jak ty Bażantarnia, przecież nie ma tam komunikacji miejskiej, jak tu poruszać się po szlakach skoro tramwaj podwozi tylko do pętli, a na trasie żadnego autobusu? Masakra. A gdzie te auta? na szlakach? Na szlakach powinny być buspasy. Na zdjęciu Królewieckiej sprzed lat drzew zatrzęsienie. Wychodzisz czasami ze swojej nory? Zrób coś w końcu dobrego dla siebie, bo dla innych nie ma szans.