UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Królewiecka dziś dużo brzydsza... nawierzchnia ulicy paskudna, budynki zaniedbane, zero drzew.... Bażantarnia to też dziś jakiś zaniedbany las.. Tarasy tam to świetny pomysł był.. jakaś koncepcja a dziś.. dżungla i jeszcze piski bo coś może trzeba wyciąć... Nawet komunikacji miejskiej tam żadnej nie ma.. a takie protesty... Ekolodzy załatwcie tam znów tramwaj albo autobus chociaż żeby nie zawalać lasu autami ! Zróbcie coś w końcu pożytecznego!

Bążur