UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękny ten Elbing nam się trafił, po przegranym wrześniu 1939 r. Zburzona tylko Starówka 1 x 1 km, a reszta to całe dzielnice, zakłady przemysłowe, szkoły, kina, dworce, sklepy, linie tramwajowe, ulice, stadiony, szpitale, parki, koszary itp, gdzie mogli zamieszkać repatrianci z Ukrainy, Białorusi, Litwy... mieszkający zazwyczaj pod strzechami... @ELB