UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piękny ten Elbing nam się trafił, po przegranym wrześniu 1939 r. Zburzona tylko Starówka 1 x 1 km, a reszta to całe dzielnice, zakłady przemysłowe, szkoły, kina, dworce, sklepy, linie tramwajowe, ulice, stadiony, szpitale, parki, koszary itp, gdzie mogli zamieszkać repatrianci z Ukrainy, Białorusi, Litwy... mieszkający zazwyczaj pod strzechami... @ELB