UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a gdyby teraz przyciac te drzewa na poczatku Bazantarni i zrobic ladne tarasy to by sie podniosl kwik lament i tumult bo zielonym bazantarnie wycinajo. barani śpiew :) najglosniej krzycza ci dla ktorych bazantarnia to tylko polana poczatku.