UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak, jeżeli coś jest w fazie zamkniętych konsultacji i dalej jest opracowywane to znaczy że miasto powinno to upubliczniać? Co gdy w publikacji znajdą się zapisy, że 4 osoby chciały autobus o 18tej z Zagonowej do Ogrodów, to wtedy będzie chryja, że takiego połączenia nie ma. Wtedy hejt propisowych dopiero nabierze skrzydeł. Komunikacja ma być rozsądna, w najmniej możliwym stopniu dofinansowywana, ale nie powinna być taksówką na życzenie. Powinna łączyć, a nie dzielić. Widzę jednak w treści artykułu, że jest radny pisu, który wie wszystko na każdy temat i zna lekarstwo na każdą chorobę. Szacun za dystans do siebie. Poczekajmy na wynik konsultacji i planowania.

Maniek69