UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tow nakretka oszukał elblazan. Najpierw wraz z cwierkiem zniszczyl komunikacje miejska, teraz sie okazuje ze jest ona w jeszcz egorszym stanie, a mial to byc dobry czas dla elblaga. konsultacje, wizualizacje i populistyczne obietnice dla frajerow. I tylko Elblaga zal.
ratrak na lewakow