UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pabloo - Zgadza się, czasami sobie rano jadę przez Modrzewinę to widzę jak stoją i łapią ludzi jadących do pracy. A wieczorami robi się tam tor rajdowy. Pisk opon, strzały z wydechów i sterty śmieci na parkingu.

Qwerttz