UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niedawno, jadący za mną patrol policji zatrzymał mnie, bo miałem przepaloną jedną żarówkę oświetlenia tablicy. Oczywiście syrena i dyskoteka. Sprawdzanie czy ja to ja itd. W końcu pani policjant powiedziała, że tym razem skończy się pouczeniem. Pracuję na Modrzewinie i widzę i słyszę co się tam wyprawia. Drogówka tam zagląda z radarem, ale w godzinach kiedy ludzie jadą do pracy albo z niej wracają. Wtedy najłatwiej kogoś złapać.

Pabloo