UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko niech ten Salon Letni podniesie trochę poziom. Bo takie jojczenie jakie zaprezentował ten muzyk ze zdjęcia zamieszczonego w artykule to raczej nie porywa. Oczekiwałabym trochę rozmachu, świeżości i polotu. Wtedy przyjemnie przychodzić na takie koncerty