UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hm. Zważywszy, że to ludzie napisali i WYBRALI SOBIE księgi Pisma Świętego, odrzucając co poniektóre, bo im nie pasowały, to tak bardzo na tym wszystkim polegać nie można. Myślę, że najlepszą będzie zasada, żeby po prostu być dobrym dla siebie nawzajem. Choć czasem nam by to nie pasowało.