UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ewangeliczny chrześcijann - Masz rację, że Chrystus jest drogą, prawdą i życiem i jedynym pośrednikiem między człowiekiem i Ojcem. Zapytaj jednak pastora, dlaczego wyprawił swoich uczniów, dając im moc uzdrawiania i władzę nad złymi duchami. Jako Wszechmogący mógł sam jednym aktem woli uzdrowić wszystkich. Czemu chciał aby zwyczajni ludzie, często bardzo ubodzy, współuczestniczyli w Jego dziele? W jakim celu założył Kościół? A dla Twojej informacji - Katolicy nie wierzą w księdza :-) Poczytaj Katechizm Kościoła Katolickiego - bardzo polecam.
Chrześcijanin-katolik