UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie Katolik wierzy w księdza i religię nie w Boga wykonuje posłusznie polecenia kleru, a odrzuca przykazania Boże, gdzie jest napisane Tylko Bogu będziesz służył i oddawał pokłon, nie będziesz czcił obrazów rzeźb i figur i, że bawienie jest darmo z łaski przez wiarę i Boży to dar nie z uczynków... Żadne sakramenty i kościoły i księżą nie zbawiły i nie zbawią nikogo zbawiciel już był. Gdy oni mogli to zrobić to Chrystus umierał na darmo. Kto uwierzył w sercu w Ewangelię Bóg zapieczętował takiego człowieka Duchem Świętym i Bóg mieszka w człowieku przez Ducha Bożego nie z skrzynce kościele i sakramencie. To kłamstwo od początku Konstantyna kiedyś poganie przenieśli te zwyczaje do kościoła apostolskiego i tak to trwa do dziś i jest coraz więcej herezji z tego tytułu. Bo za tymi rzeczami stoi szatan. Polecam Dzieje Apostolskie tam jest to napisane jak byk. Komu ufasz komu wierzysz człowiekowi czy Bogu. ? Kościół to ludzie nie budynki jesteśmy żywą budowlą budowaną na Chwałę Bożą i to wszystko jest napisane. Czytajcie Biblię nie intelektem tylko z Duchem Świętym on jest nauczycielem i objawia prawdę, a jak ją poznacie Prawdę to was wyzwoli z fałszu i zakłamania. Prawdą jest Chrystus On jest DROGA, PRAWDA I ŻYCIE. I NIKT NIE PRZYCHODZI DO OJCA INACZEJ JAK TYLKO PRZEZ NIEGO.

ewangeliczny chrześcijann