UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Współczuję tym biednym siostrzyczkom. Jednak uważam, że bez sensu jest wyświęcanie osób i wynoszenie ich na ołtarze, a wręcz niezgodne z chrześcijaństwem, w którym podobno cześć oddaje się jednemu Bogu. Jak ma się do tego modlitwa do jakichś dawno zmarłych ludzi? Podobnie z Ulmami - byli to ludzie porządni ponad miarę, to naśladujcie ich moralność, bądźcie tak silni i dobrzy jak oni, a nie wznoście do nich modły. Ale prawda, to trochę trudniejsze, niż wyklepanie 10 zdrowasiek...