UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W zasadzie pokolenie, które mogłoby pamiętać tamte wydarzenia już przeminęło. Jeśli ktoś z żyjących cudem by to pamiętał, to chyba już tylko w Niemczech. W Polsce w XX w taki proces byłby raczej niemożliwy ze względu na pamięć o wojnie.